foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
(056)720-77-30
obkomgkh@ukr.net

Профспілка ЖКГ, МП, ПОН

Активна первинка - сильна Профспілка!

   200114900085 41402328 січня на базі санаторію «Курорт «Орлівщина»  відбувся семінар  з питань бухгалтерського обліку та податкової фінансової звітності. Проводив навчання Центральний комітет галузевої профспілки.

   Близько 6 годин фінансисти різних ланок профспілки ЖКГ, МП, ПОН  з Дніпропетровщини  разом з колегами з інших регіонів  країни у режимі відеоконференції  розглядали зміни у законодавстві (ЗУ «Про бухгалтерський облік та  фінансову звітність в Україні»), нюанси бухобліку та звітності у неприбуткових організаціях, а також зміни у податковому кодексі стосовно неприбуткових організацій, якими й є профспілки.За словами учасників семінару, незважаючи на те, що навчання відбулося з використанням програми ZOOM,  воно пройшло досить динамічно. Лекторі  дохідливо, на конкретних прикладах виклали анонсований матеріал, а слухачі отримали дуже корисну для подальшої роботи інформацію.

   По закінченню  заходу його учасники мали чудову можливість ознайомитись з територією санаторію та поспілкуватися з колегами в неформальній обстановці.

   Але на цьому той четвер не закінчився: для профспілкових  фінансистів та членів президії, які теж були присутні на семінарі, було проведено  яскраву культурну програму, яку для спілчан підготував та провів профком дніпровського  КП «Міськсвітло».Під час цього культвечора були й нагороди. Так, зокрема, грамотами ФПУ за активну роботу з оздоровлення дітей та підлітків, високий професіоналізм  та  вагомий особистий внесок в організацію оздоровчої кампанії у 2020 р. були відзначені голови  Криворізького міськкому - О.Родь, профкомів МКП «Дніпровський електротранспорт» - О.Воліна, МКП «Теплоенерго» (м.Дніпро) - В.Переволосянський, КП «Криворіжтепломережа» - Ю.Петренко та КП «Міськсвітло» (м.Дніпро) -  О.Приходько.  Серед присутніх були й інші нагороджені  подяками і грамотами  ЦК та обкому профспілки, які вручила  голова Облпрофорганізації працівників ЖКГ, МП, ПОН Анастасія Демідова.

   Окремі слова подяки відомому серед профактиву комунальників Дніпропетровщини діджею  – Євгену Пірогову, електромонтеру КП «Міськсвітло» (м.Дніпро), який також отримав грамоту від галузевого обкому.

З матеріалами семінару можна ознайомитись на eDisk на ресурсі ukr.net 

Ім'я скриньки (логин) buletbulet

Пароль    bulet2019

Папка                        Семінар бухгалтерів 28.01.2021


Прес-служба обкому.