foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
(056)720-77-30
obkomgkh@ukr.net

Профспілка ЖКГ, МП, ПОН

Активна первинка - сильна Профспілка!

200109200288 426955   На першому у поточному році засіданні президії під керівництвом голови обкому А.Демідової було підбито підсумки проведення обласних оглядів за 4-й квартал та 2020 рік й виконання профбюджету за 2020-й, затверджено перспективний план роботи обкому профспілки на 1-й квартал ц.р. та штатні розписи галузевої облпрофорганізації, дитячих оздоровниць «Комунарець +», «Евріка», «Великий луг», а також розглянути питання про порядок проведення засідань виборних органів в умовах карантинних заходів, стан правозахисної роботи обкому профспілки та її членських організацій за 2020 р., підготовку і проведення професійного свята – Дня працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення та інші.

 

Так, за підсумками обласних оглядів за 4-й квартал та 2020 р. були визначені наступні переможці:

 

ОГЛЯД ЗА СТАБІЛЬНЕ І ЯКІСНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПОЖИВАЧІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИМИ ПОСЛУГАМИ

 

Серед підприємств теплового господарства

 

 І-е місце колектив КП ТМ «Криворіжтепломережа» м. Кривий Ріг (С.Мітін, Ю.Петренко);

 

2-е місце колектив КП «Тепломережі» ДМР м. Дніпро, (А.Клименко, В.Переволосянський).

 

 

Серед підприємств водопровідно-каналізаційного господарства

 

І-е місце колективи КП: ДОР «Аульський водовід» (В.Неопрятний, Ю.Тараненко), «Новомосковськ водоканал» (В.Даков, Н.Смоглій), «Жовтоводський водоканал» ДОР (О.Харитонова, І.Задорожня);

 

2-е місце колектив КП «Дніпроводоканал» ДМР (А.Довгань, І.Горєвий);

 

3-е місце колектив КП «Павлоградводоканал» (О.Картпець, А.Душа).

 

 

Серед підприємств міського електротранспорту

 

Місця не присуджувались у зв’язку з не виконанням повною мірою умов огляду.

 

 

Серед інших підприємств

 

І-е місце колектив КП «Міськсвітло» ДМР (М.Січовий, О.Приходько).

 

Окремо відзначена хороша робота колективів КП: «Кам’янський водоканал» ДОР (А.Полюлях, В.Соломощук), «Дніпровський електротранспорт» ДМР (В.Кобець, О.Воліна), «Міський тролейбус» м. Кривий Ріг (О.Приходько, С.Фляга).

 

 

ОГЛЯД СЕРЕД РОБІТНИКІВ ПРОВІДНИХ ПРОФЕСІЙ

 

 

Серед водіїв тролейбуса

 

І-е місце: Т.Дарчич (КП «Дніпропетровський електротранспорт» депо №3), С.Мацко (КП «Дніпропетровський електротранспорт» депо №2).

 

Серед кондукторів

І-е місце: І.Слесарчук (КП «Дніпропетровський електротранспорт» депо №3), І.Космін (КП «Дніпропетровський електротранспорт» депо №2).

 

 

Серед слюсарів-електриків, електромонтерів

 

І-е місце: О.Скляр (КП «Дніпропетровський електротранспорт» депо №2), М.Белозьоров (КП «Дніпропетровський електротранспорт» депо №1), О.Сомик (КП «Дніпропетровський електротранспорт» депо №3), В.Василенко (КП «Міський тролейбус» м. Кривий Ріг), М.Воронцов та М.Завгородній (КП «Новомосковськ водоканал»), Л.Макарова, С.Логачов та С.Ватченко (КП «Дніпроводоканал» ДМР), Ю.Орел (КП «Аульський водовід»), А.Брильов (КП «Кривбасводоканал»).

 

Серед слюсарів по ремонту рухомого складу, обслуговуванню теплових мереж (слюсар-ремонтник, сантехнік)

 

І-е місце: Ю.Жуламанов (КП «Дніпропетровський електротранспорт» депо №3), С.Десятерик (КП «Дніпропетровський електротранспорт» депо №2), А.Подинь (КП «Дніпропетровський електротранспорт» депо №1), А.Качан (КП «Міський тролейбус» м. Кривий Ріг), П.Сидоренко, О.Логвіненко, О.Коньков, С.Харькін, Г.Кузьменко (КП «Дніпроводоканал» ДМР), В.Турчин (КП ДОР «Аульський водовід»).

Серед слюсарів аварійно-відновлювальних робіт

 

І-е місце: А.Хейлик (КП ДОР «Аульський водовід»), А.Скляров, О.Кібальник, Р.Степанченко, М.Кобеляцький та В.Полтавець (КП «Новомосковськ водоканал»), В.Галка, Є.Холопов, Є.Москаленко, І.Омельченко, В.Пришедько та О.Петрів (КП «Дніпроводоканал» ДМР), П.Полтавець, М.Руденко, Г.Кучмій, О.Пономаренко, І.Сукач та В.Мельник (КП «Кривбасводоканал»).

 

 

 Серед операторів

 

І-е місце: Н.Недайвода (КП ДОР «Аульський водовід»), В.Гоц, В.Дебіжа та М.Ушакова (КП «Новомосковськ водоканал»).

 

 Серед інших професій

 

І-е місце: О.Черкасова (машиніст насосних установок) та О.Назарьок (машиніст газодувних машин) КП «Новомосковськ водоканал», С.Гарькавий та А.Гапоченко – електрогазозварювальники КП «Дніпроводоканал» ДМР, Л.Поведенко (столяр) КП ДОР «Аульський водовід», А.Хмелюк (майстер), машиністи водопровідних установок Ріг

Т.Бабай і Т.Занегіна та О. Романенко (електрогазозварювальник) КП «Кривбасводоканал».

 

 

ГРОМАДСЬКИЙ ОГЛЯД СТАНУ УМОВ І ОХОРОНИ ПРАЦІ НА ПІДПРИЄМСТВАХ ЖКГ

 

за 4-й квартал 2020 р.

 

 

І-е місце: КП «Кривбасводоканал», КП ДОР «Аульський водовід», КП «Новомосковськ водоканал»,  КП ТМ «Криворіжтепломережа, КП «Міськсвітло» м. Дніпро, КП «Тернівське МЖКП», КП «Теплоенерго» м. Дніпро, КП «Міськзеленбуд».

 

 

2-е місце: КП «Міськводоканал м. Кам’янське, КП Синельниківський міський «Водоканал» ДОР, КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР, КП «Дніпровське МБТІ», КП «Новомосковський ККП».

 

 

3-е місце: КП «Жовтоводський водоканал», КП «ЖЕК-2» м. Синельникове.

 

 

 ОГЛЯД НА КРАЩИЙ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР І ОРГАНІЗАЦІЮ РОБОТИ З ЙОГО ВИКОНАННЯ

 

за 2020 рік

 

 

Переможці: КП «Новомосковськ водоканал» (В.Даков, Н.Смоглій), КП ТМ «Криворіжтепломережа» КМР м. Кривий Ріг (С.Мітін, Ю.Петренко), КП «Жовтоводський водоканал» ДОР м. Жовти Води (О.Харитонова, І.Задорожня) КП «Тепломережі» ДМР м.Дніпро (А.Клименко, В.Переволосянський).