foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
(056)720-77-30
obkomgkh@ukr.net

Профспілка ЖКГ, МП, ПОН

Активна первинка - сильна Профспілка!

   Напередодні професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення - пройшов урочистий захід, який відбувся у приміщення Дніпропетровської філармонії імені Л.Б. Когана, де зібралися працівники нашого підприємства.

   З привітальним словом виступили: директор підприємства В. Кобець та голова обкому галузевої профспілки А. Демідова. Вона подякувала присутніх за плідну працю, особистий внесок у забезпечення роботи міського електротранспорту та нагородила колектив КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР, Подякою Дніпровської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення.

   Майстри сцени та зірки естради підготували для електротранспортників святковий концерт. Вечір вийшов дуже вдалим і надовго запам’ятається тим, хто був на ньому присутнім. На завершення свята, заступник голови профкому Пліскунова Н. подякувала артистам і вручила святковий торт.

   Урочистості з нагоди професійного свята відбулися також у структурних підрозділах підприємства. Працівникам, що особливо відзначились, були вручені заслужені нагороди: Почесні грамоти голови обласної ради, Подяки міського голови, Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради, грамоти роботодавця та профспілкового комітету КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР, посвідчення про присвоєння Почесного звання «Ветеран праці підприємства» та дипломи «Занесений на Дошку Пошани підприємства».

   Ряд профактивістів були нагороджені знаком ФПУ «Профспілкова відзнака», Почесною грамотою Федерації профспілок України, Центрального комітету та обласного комітету галузевої профспілки, Почесним знаком галузевої профспілки «Ветеран галузі», Почесне звання «Кращий профспілковий лідер року» та «Кращий господарник року»,знаком «За значний внесок в оздоровлення працівників галузі і дітей».

   Не були забуті і ветерани підприємства, які також отримали грамоти та подарунки.

Профком МКП «Дніпровський електротранспорт» ДМР