foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
(056)720-77-30
obkomgkh@ukr.net

Профспілка ЖКГ, МП, ПОН

Активна первинка - сильна Профспілка!

IMG ffc8962273bf81a59bca3c9b45200301 VДнями на дільниці ОСВ КП «Новомосковськ водоканал» пройшли збори трудового колективу, де адміністрація та профспілковий комітет звітували перед працівниками про виконання Колективного договору за 1 півріччя 2021р. На зборах була присутня голова обласної профспілки робітників ЖКГ, МП, ПОН Демідова Анастасія Іванівна.

Очисні споруди водовідведення приймають господарсько-побутові та виробничі стоки від споживачів м. Новомосковська та м. Підгороднє, де вони проходять повну механічну, біологічну очистку та знезараження. Керують дільницею начальник служби каналізаційних мереж та споруд на них Бескровний А.Г., майстер ОСВ Архипова О.З. та інженер-технолог Молчанов М.О.

Цей структурний підрозділ є найбільшим цехкомом в нашій профспілковій організації, що представляє інтереси своїх членів та захищає їх трудові, соціально-економічні права та інтереси. Дільниця нараховує понад 40 працівників, всі з них є членами профспілки та приймають активну участь в житті підприємства.

Від адміністрації підприємства з актом перевірки виступила головний економіст підприємства Завалипіч Ірина Анатоліївна. В своїй доповіді вона зазначила, що наряду з нелегким фінансовим станом підприємства заборгованість населення за спожиту воду складає понад 15 млн грн, ми зуміли зберегли всі види доплат, надбавок, гарантій та пільг, які нам гарантують Галузева та Територіальна угоди. Особливої уваги заслуговує надбавка за безперервний стаж роботи, яка багатьом гарантує 25% доплату до основної зарплати.

Начальник підприємства Даков В.А. наголосив, що, завдяки підтримці Обласного комітету профспілки і департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської обласної адміністрації, підприємства нашої галузі працюють та отримують гідну заробітну плату, що сприяє закріпленню кваліфікованих кадрів.

В своєму виступі Демідова А.І. зазначила, що тільки завдяки тісній співпраці профспілок та керівників підприємств можна досягти покращень в роботі підприємств галузі в наш нелегкий час. Обласна профспілка веде безперервну роботу по покращенню умов та оплати, охорони праці наших працівників, покращенню їх добробуту. Для цього в галузі збережена і діє соціальна інфраструктура. Все це відображено в Територіальній угоді та Колективних договорах підприємств.

Також в доповідях і виступах відзначалося, що на підприємстві ведеться значна культурно-масова та фізкультурно-оздоровча робота. Оздоровлення працівників та їх дітей проводиться на б/в «Южанка» (Азовське море), де оздоровлено 81 працівник та члени їх сімей. Голова профспілки Смоглій Н.М. зазначила, що завдяки допомозі адміністрації підприємства в особі начальника підприємства Дакова В.А., проводяться такі культурно-масові заходи, присвячені різним визначним датам та святам, привітання з ювілеями, батьків, діти яких йдуть до першого класу; надання безоплатних путівок для дітей до 16 років на базу відпочинку, що знаходиться на балансі профспілкового комітету.

Серед інших виступів щиру вдячність обкому профспілки, профспілковому комітету та адміністрації висловила член профспілки Чуприна О.А, за надану безкоштовну путівку до ДОЗ “Комунарець+” для її дитини. Приїхавши в цей заклад перший раз, дитина отримала чимало різних задоволень.

Наприкінці зборів трудового колективу батькам, діти яких цього року йдуть до 1-го класу, були вручені необхідні для школярів речі - рюкзаки з повною комплектацією.

Робота в первинці продовжується щоденно…

Більше фото http://obkomgkh.dp.ua/fotoalbom/2021-08-13-11-34-47/2021-08-13-11-34-47

Н.М.Смоглій,

голова профкому.