foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
(056)720-77-30
obkomgkh@ukr.net

Профспілка ЖКГ, МП, ПОН

Активна первинка - сильна Профспілка!

   zatoka1На початку осені стало доброю традицією підбивати підсумки оздоровлення працівників галузі та їх дітей.

   Семінар-нараду, на якій йшлося про виконання колективних договорів підприємств галузі з цього питання, а також про заходи подальшої роботи профспілки по захисту прав та інтересів працюючих, було проведено на базі пансіонату «Рута» (смт Затока, Одеська область).

   В семінарі взяли участь та виступили голови Центрального комітету профспілки ЖКГ, МП, ПОН – О.Романюк та Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок – В.Дубіль, заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації В.Верхотурцев.

   Під час семінару були розглянуті актуальні тематичні питання. Про захист прав та інтересів працівників галузі, перспективи застосування нових форм й методів роботи доповіла голова галузевого обкому А.Демідова.

   В доповіді зроблено обласний моніторинг з оздоровлення, відзначена робота тих керівних працівників та профспілкових комітетів, хто не тільки проводив власне оздоровлення, а й переймався роботою дитячих оздоровчих закладів, виконував в них в рамках благодійності значний обсяг робіт. Всі вони нагороджені грамотами, подяками, знаками і не тільки обкому профспілки, а й ФПУ, ЦК галузевої профспілки, обласного об’єднання профспілок.

   Голова ЦК профспілки Олексій Романюк зупинився на актуальних питаннях про: взаємодію з організаціями роботодавців, виконання чинного в Україні законодавства з цих питань; надзвичайну ситуацію у сфері питного водопостачання; відповідність питної води санітарним нормам та про поступові заходи щодо їх вирішення; законопроєкт «Про Загальнодержавну цільову соціальну програму «Питна вода України» на 2022-2026 роки; стан тарифоутворення на підприємствах галузі та проєкт Методики визначення заборгованості з різниці в тарифах, який готується до прийняття.

  Віталій Дубіль озвучив питання, які вирішувалися для підприємств області через тристоронню нараду, особливо відносно надання фінансової підтримки органами місцевого самоврядування, продовження цієї роботи, про вклад працівників галузі в збереження стабільності та порядку, покращення добробуту мешканців області.

  В.Верхотурцев розповів про багаторічний дієвий соціальний діалог між обласною профорганізацією та галузевим департаментом. Зокрема зазначалось, що дієвою є робота з охорони праці, а також проведення спільних обласних оглядів, оздоровлення. Результатом соціального діалогу є Територіальна угода, яка була укладена цього річ.

  Далі виступили директорі пансіонатів «Рута» - Валерій Корінь та «Зоря» - Христина Корінь, які розповіли про нові форми оздоровлення та відпочинку, поділилися з присутніми особистим досвідом роботи в цьому напрямку, акцентували на преференціях, які будуть надаватися підприємствам по укладеним договорам на оздоровлення.

  На семінар-нараді було зауважено, що напередодні колдоговірної роботи у 2022 році профспілковий актив галузі чекає велика робота: домогтися включення в колдоговори коштів, які б сприяти виконанню запланованого.

   Також учасники семінару-наради мали чудову можливість після офіційної частини цього заходу відпочити на березі Чорного моря, насолодитися морським повітрям та місцевими краєвидами.

Фото див. за тут http://obkomgkh.dp.ua/fotoalbom/2021-09-18-22-19-00/2021

Президія обкому профспілки.