1 7 20170719 1419746450Участь у засіданні Президії взяли голова Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок В.Дубіль, директор департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації А.Коломоєць, директори та голови первинних профорганізацій деяких галузевих підприємств Дніпропетровської області.

 На засіданні було розглянуто низку важливих питань, а саме про: підсумки виконання галузевих, територіальних угод та колективних договорів за 2016р. та стан виконання взятих зобов’язань у 2017р.; готовність оздоровчих закладів до прийому трудящих та членів їх сімей влітку 2017р.

Крім того були заслухані питання, які стосуються обміну профспілковим досвідом, а саме, про практику роботи: виборних органів Дніпропетровської облорганізації Профспілки щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю, захисту соціально-економічних прав членів Профспілки; Полтавської   облорганізації Профспілки щодо посилення мотивації профспілково членства; Закарпатської облорганізації Профспілки щодо дотримання статутних вимог з фінансових питань та ведення діловодства.

Також було підведено підсумки галузевого огляду – конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію щодо здійснення громадського контролю за станом охорони праці у 2016 р. Переможцем визначено первинну профорганізацію  КП «Титан» Запорізької міської Ради, яку нагороджено грамотою ЦК Профспілки.

            Зі всіх питань порядку денного Президією прийнято відповідні постанови

Напередодні засідання Президії відбулися семінари, на яких були розглянуті питання про стан охорони праці в житлово-комунальній сфері, реформування бухгалтерського обліку в профспілкових організаціях та інш.

Члени Президії мали можливість ознайомитися з роботою дитячих оздоровчих таборів «Комунарець» та «Орльонок». Основна мета – на практиці побачити реальні справи Дніпропетровського обкому Профспілки з виховання підростаючого покоління, а також збереження та розвитку цих важливих соціальних об’єктів.

На засіданні Президії за всіма напрямками діяльності в цілому схвалено досвід роботи Дніпропетровського обкому Профспілки.

З детальним фотозвітом можна ознайомитись у нашому ФОТОАЛЬБОМІ - натиснать ТУТ