Screenshot 20211108 232902 Word5 листопада побажання та щирі вітання з ювілеєм від голів ЦК профспілки ЖКГ, МП, ПОН - О.І.Романюка, Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок - В.П.Дубіля, Дніпропетровської обласної організації профспілки працівників ЖКГ, МП, ПОН - А.І.Демідової отримав найбільший структурний підрозділ КП « Дніпровський електротранспорт» - Депо №1.


Цього дня колектив підприємства та окремі його працівники отримали різні нагороди, серед них:
 Грамотою Центрального комітету профспілки нагороджено Сухар Віктора Михайловича та Гавриш Світлану Миколаївну- начальника депо та голову профспілкового комітету;
 Грамотою обласного об’єднання профспілок Юзленко Світлану Іванівну -першого заступника начальника депо, Борисову Аллу Станіславівну - провідного економіста депо, члена комісії з житлово – побутових питань;
 Грамотою обкому профспілки: Хоменко Людмилу Василівну- інженера з ремонтів, заступника голови профкому, Скрипниченко Євгенію Миколаївну начальника відділу експлуатації, голову комісії з культурно – масової роботи, Булах Олександру Сергіївну – інспектора з кадрів , голову комісії по роботі з ветеранами.
Також щиро привітали колектив Депо №1 з 60-річчям його заснування дирекція та профком підприємства.
Вже 74 роки тролейбуси курсують вулицями Дніпра, трохи менше існує перше депо. Важко переоцінити вклад кожного працівника депо, який добросовісно, якісно та відповідально робить свій вклад у розвиток та покращення роботи, постійно працює над якістю надання послуг населенню з перевезення пасажирів.
Так склалося, що без електротранспорту неможливо уявити наше життя, бо він є найважливішою системою життєзабезпечення такого мегаполісу, як наше місто Дніпро.
І ваш ювілей - ще один привід для нас висловити слова вдячності за вашу невтомну працю, якою ви робите вагомий внесок у соціально-економічний розвиток рідного міста.
У ваших руках кермо різних типів тролейбусів, але усі ви - на одній дорозі: водії, кондуктори, слюсарі, обслуговуючий персонал, фахівці, спеціалісти. Від вашої майстерності залежить своєчасність здійснення перевезень і безпека пасажирів.
Працівники тролейбусного Депо № 1 в усі часи самовіддано ставилися до справи, їм завжди були притаманні почуття високого громадського обов’язку та вірного служіння людям. Віримо, що ці людські якості, а саме набуті досвід і професіоналізм, старші колеги передаватимуть своїм послідовникам задля примноження професійних традицій електротранспортників.
Бажаємо всім, хто вдень і вночі працює на громадському електротранспорті, щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи. Нехай усі дороги будуть рівними та ведуть Вас до успіху, а ваш 60-річний ювілей стане крапкою відрахування ваших заслуг добрих справ!
Крім поздоровлень теперішнім працівникам, вітання отримали колишні ветерани дніпровського тролейбусного депо № 1, які відвідали свої робочі місця та з
екскурсією пройшли все підприємство.
Колишні працівники споглядали, як змінилася їх улюблена справа за десятки років.
Спогадами поділилися :Людмила Семидоцька- голова профспілки ветеранів, яка працювала в депо декілька десятиліть, змінами захоплювався колишній водій Степан Гладкий, він працював у депо до початку 2000 та інші ветерани. Особливу увагу у колишніх водіїв викликав автономний хід машини, при них такого ще не було.

Сергій Солоха, голова профкому Дніпровського електротранспорту, розповів їм, що: “...на сьогоднішній день штатна чисельність працівників депо №1 складає 371 чоловік, з них 120 водіїв. Депо налічує на своєму балансі 95 машин, які обслуговують 12 маршрутів та щоденно перевозять 31 тисячу пасажирів”.
Після екскурсії ветеранів привітали зі святом. Зустрітись вони планують й наступного року.


Президія обкому профспілки ЖКГ, МП, ПОН та
Профком КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР