1Профспілки області велику увагу приділяють збереженню та розвитку трудового потенціалу Дніпропетровщини, підтримці закладів професійно-технічної освіти. Разом з Федерацією організацій роботодавців Дніпропетровське обласне об’єднання профспілок, зокрема, бере активну участь у реалізації українсько-німецького Проєкту з розвитку в регіоні соціального діалогу, складовою частиною якого є заходи з вдосконалення системи середньої профтехосвіти та підвищення престижу робітничих професій, що в певній мірі впливає і на скорочення трудової міграції.

Нещодавно в рамках вищезгаданого Проєкту у Криворізькому національному університеті відбулася нарада з питань розвитку професійної освіти на Криворіжжі за участю голів Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини — В.Сергєєва, Дніпропетровського облпрофоб’єднання — В.Дубіля, директорів підприємств, представників громадськості, освітян, органів місцевої  влади.

В цьому заході також взяла участь та виступила Наталія НАКРАПАС - директор КП«ЗЕЛЕНОДОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» - підприємства, яке знаходиться на профспілковому обліку  у облпрофорганізації працівників ЖКГ, МП, ПОН. Зокрема, у її виступі зазначалося, що: “КП «ЗЕЛЕНОДОЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ВОДОКАНАЛ» виконує важливу функцію в системі життєзабезпечення населення та підприємців Зеленодольської територіальної громади, а саме: водопостачання, водовідведення, транспортування тепла, поводження з відходами, утримання житла та прибудинкових територій, надання послуг з озеленення та благоустрою, інших ремонтно-будівельних послуг по замовленню населення та інших підприємств і організацій бюджетної сфери, транспортні послуги”.

Але, незважаючи на те, що на підприємстві своєчасно виплачується зарплата, діє колдоговор, робота організована в рамках чинного законодавства України тощо, при чисельності штату 244  працівника фактично в наявності - 209 співробітників. “Існує потреба не тільки в робітничих професіях, а також в працівниках бухгалтерії, планово-економічного відділу та інженерно-технічних працівників в галузі водного господарства і тепло забезпечення, - говорить Н.Накрапас. -  Комунальне підприємство активно підтримує соціальний діалог з професійно-технічними ліцеями міст Зеленодольська та Апостолове. Щорічно на підприємстві проходять практику учні професійно-технічних ліцеїв та інших навчальних закладів України.

Мною, як роботодавцем, була надана можливість працевлаштування дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, що дозволило їм забезпечити себе, отримати підтримку колективу та почати свій трудовий шлях з офіційним працевлаштуванням.

Мене, як роботодавця, турбує перспектива подальшого розвитку підприємства та залучення нових робітничих кадрів, а саме: слюсаря аварійно-відновлювальних робіт, спеціалістів по ремонту пластикових труб, зварювальників, трактористів, токарів”.

Під час заходу також зазначалось, що завдяки підтримці місцевої влади, промисловців та профспілок у Кривому Розі не було закрито жодного з 16 ПТУ та ефективно діє система профорієнтації і підготовки робітничих кадрів, орієнтована на сучасні потреби ринку праці. В тому числі з використанням дуальної форми навчання, яка дозволяє не тільки забезпечувати якісний теоретичний рівень, але й набуття практичного досвіду на реальному виробництві.

Матеріал підготував

обком ЖКГ, МП, ПОН.

Р.S. Днями уряд затвердив концепцію Державної цільової соціальної програми розвитку професійної (професійно-технічної) освіти на 2022-2027 роки, яка передбачає реалізацію реформи децентралізації, осучаснення змісту та якості освіти, розвиток партнерства, а також популяризацію професійної освіти.