foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
(056)720-77-30
obkomgkh@ukr.net

Профспілка ЖКГ, МП, ПОН

Активна первинка - сильна Профспілка!

11  Позитивний досвід соціального партнерства напрацьовано у комунальному підприємстві «Аульський водовід» Дніпропетровської обласної ради.

  Свого часу тут було чимало проблем. Але з приходом кілька років тому нового керівника Віталія Неопрятного ситуація почала виправлятися. Підприємство було виведено зі стану банкрутства, погашено заборгованість із зарплати, багато зроблено і з питань охорони праці. Завдяки співпраці  адміністрації з профспілковим комітетом, який очолює Юрій Тараненко, успішно вирішуються зараз і соціальні питання. Зокрема, збільшено на 50% заробітну плату працівників. Забезпечується підвіз працівників на роботу, для чого придбано автобус.

   За словами голови галузевого обкому профспілки Анастасії Демідової, генеральний директор підприємства В. Неопрятний завжди відгукується на прохання профспілки про допомогу, в т.ч. стосовно забезпечення діяльності профспілкового дитячого оздоровчого закладу «Комунарець». Також надається підтримка місцевим територіальним громадам, в яких проживають працівники підприємства.

   За активну співпрацю з галузевою профспілкою у вирішенні соціальних питань та за підсумками дитячої оздоровчої компанії 2021 року В. Неопрятний відзначений Почесною грамотою Федерації профспілок України та найвищою нагородою Дніпропетровського облпрофоб’єднання – нагрудним знаком «Профспілкова відзнака». Напередодні Нового року голова облпрофцентру Віталій Дубіль вручив керівникові ці відзнаки і побажав йому та всьому колективу «Аульського водоводу» нових трудових успіхів.

   У планах роботи облпрофоб’єднання проведення на цьому підприємстві виїзного засідання президії для ознайомлення з досвідом  співпраці адміністрації та профспілкового комітету з вирішення питань соціального розвитку трудового колективу.

Президія обкому профспілки.