Напередодні Нового року відбулося підсумкове засідання президії Дніпропетровської обласної профорганізації працівників ЖКГ, МП, ПОН, на якому було розглянуто низку питань.

Про хід виконання зобов’язань сторін Територіальної угоди по захисту прав і інтересів підприємств та працівників галузі й заходи щодо підвищення ефективності цієї роботи доповіла завідуюча відділом соціально-економічної роботи і зарплати Людмила Солодухіна

Далі про підготовку до проведення у 2022 році професійного свята - Дня працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення – розповіла голова галузевої облпрофорганізації Анастасія Демідова. Під час свого виступу Анастасія Іванівна також привітала присутніх з наступаючими новорічними святами

Про підсумки виконання перспективного плану роботи обкому профспілки за 2021 рік доповіла фахівець з організаційно-статутних питань обкому профспілки Людмила Синюткіна. Членами президії були затверджені новий план роботи на 2022 рік та регламент роботи Пленуму обкому профспілки.

Головний бухгалтер обкому Маргарита Бондар доповіла про проєкт бюджету обкому профспілки на 2022 рік, який буде винесено на Пленум обкому профспілки для його затвердження.

Цього дня членами президії також були затвердженні кандидатури начальників ДЗОВ «Комунарець+» та «Евріка» (Ірина Бараннік та Ірина Дробот відповідно) й заходи з підготовки дитячих здравниць до літнього сезону 2022 року.

Серед запрошених на президію був та виступив голова Дніпропетровського облпрофоб’єднання Віталій Дубіль.