За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у вирішення питань захисту інтересів трудящих, соціального розвитку трудового колективу та з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення НАГОРОДЖЕНИ:
Знаком «За значний внесок у розвіток галузі»
⚘Михайленко Ольга Віталіївна – начальник відділу бухгалтерського обліку та внутрішнього фінансового контролю – головний бухгалтер департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
⚘Сичкова Наталя Анатоліївна – завідувач сектору управління персоналом департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
⚘Даков Віталій Анатолійович – начальник Комунального підприємства «Новомосковськ водоканал».
⚘Чусов Сергій Євгенійович – Начальник служби руху Комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.
⚘Алекберов Фазіл Гаджі огли– начальник служби рухомого складу головного управління Комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.
⚘Атемасов Олександр Володимирович- заступник директора підприємства з маркетингу та збуту Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради.
⚘ Породько Дмитро Володимирович – заступник директора підприємства з експлуатації Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради.
⚘ Коваленко Оксана Вікторівна – провідний інженер з організації та нормування праці групи праці та заробітної плати, скарбник профкому Комунального підприємства «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської міської ради.
Знаком «За значний внесок в оздоровлення працівників галузі та їх дітей»
⚘ Грищенко Людмила Михайлівна – інженер, голова профкому Комунального підприємства Кам’янської міської ради «КАТП 042802»
Грамотою обласного комітету профспілки
⚘Панасенко Світлана Володимирівна – нарядник, член профкому Комунального підприємства «Транспорт» Кам’янської міської ради.
⚘Анданченко Світлана Анатоліївна– провідний консультант договірного відділу управляння регіонального розвитку та будівництва департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
⚘ Бережний Юрій Володимирович– провідний інспектор планово-економічного відділу управління регіонального розвитку та будівництва департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
⚘ Іткіна Оксана Юріївна– головний спеціаліст відділу будівництва та промбудматеріалів управління регіонального розвитку та будівництва департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
⚘ Романова Ірина Олегівна– головний спеціаліст-юрисконсульт відділу правового забезпечення департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
⚘ Каморнікова Любов Леонідівна– оператор котельні Саксаганського теплового району, профгрупорг КП ТМ «Криворіжтепломережа».
⚘Кудінова Олена Леонтіївна– табельник Центрально-Міського теплового району, профгрупорг Комунального підприємства ТМ «Криворіжтепломережа».
⚘Фещенко Жанна Василівна– фахівець 2 категорії абонентського відділу служби теплозбуту, профгрупорг Комунального підприємства ТМ«Криворіжтепломережа».
⚘ Подгребельна Марина Олександрівна – машиніст насосних установок, голова цехкому Комунального підприємства «Кам’янський водоканал» Дніпропетровської обласної ради.
⚘Медведєв Сергій Сергійович– заступник директора з юридичних питань Комунального підприємства «Міська ритуальна служба» Дніпровської міської ради.
⚘ Антонюк Оксана Вікторівна – голова профкому Комунального підприємства «Міська ритуальна служба» Дніпровської міської ради.
⚘ Халіуліна Ірина Василівна– головний бухгалтер, член профкому Комунального підприємства «Парк культури та відпочинку Придніпровський» Дніпровської міської ради.
⚘ Маліновська Наталія Василівна – заступник головного бухгалтера, голова профкому Комунального підприємства «Парк культури та відпочинку Придніпровський» Дніпровської міської ради.
⚘Корольова Тетяна Олександрівна – голова профкому ПАТ «Дніпропетровський меблевий комбінат».
⚘ Райнов Олександр Юлійович – провідний інженер МТЗ та публічних закупівель, член профкому Комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства «Марганецької міської ради»».
⚘ Манилов Сергій Васильович – електрогазозварник 5 розряду, член профкому Комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства «Марганецької міської ради»».
⚘Монарх Марина Володимирівна – диспетчер , заступник голови профкому Міського комунального підприємства «Покровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».
⚘Поветьєва Ірина Іванівна – заступник головного бухгалтера, член профкому Комунального підприємства «Дніпровське міське бюро технічної інвентаризації» Дніпровської міської ради.
⚘Кайстро Марина Михайлівна – фахівець першої категорії, голова профкому Комунального підприємства «Дніпровське міське бюро технічної інвентаризації» Дніпровської міської ради.
⚘Соловей Анастасія Іванівна – старший контролер ВГ, член профкома Комунального підприємства «Синельниківський міський водоканал» Дніпропетровської обласної ради.
⚘Донець Владислав Іванович – машиніст насосних установок, член профкому Комунального підприємства «Синельниківський міський водоканал» Дніпропетровської обласної ради.
⚘ Скляров Андрій Миколайович – слюсар АВР ОСВ, член профкому Комунального підприємства «Новомосковськ водоканал».
⚘Шелудько Анатолій Ілліч – електромонтер ВНС, член профкому Комунального підприємства «Новомосковськ водоканал».
⚘Морозов Павло Олександрович – слюсар водопровідних мереж та споруд на них , член профкому Комунального підприємства «Новомосковськ водоканал».
⚘Матюшенко Сергій Анатолійович – заступник головного інженера, голова профкому Комунального підприємства «Коменергосервіс» ДМР.
⚘Савечко Руслан Ярославович – водій автотранспортних засобів 1 класу, член профкому Комунального підприємства «Коменергосервіс» ДМР
⚘Стружевський Павло Сергійович – майстер виробничої дільниці, член профкому Комунального підприємства «Коменергосервіс» ДМР.
⚘Бурковський Олександр Миколайович – слюсар з обслуговування теплових мереж, член профкому Комунального підприємства «Коменергосервіс» ДМР.
⚘Вахоніна Лариса Вікторівна – сестра медична Поліклініки, профгрупорг Комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.
⚘Хімій Людмила Володимирівна – чергова по гуртожитку Житлово-експлуатаційної дільниці, член організаційно-масової комісії Комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.
⚘Касян Анастасія Валеріївна – бухгалтер-розраховувач 2 категорії Ремонтно-будівельного управління, член комісії соціального страхування Комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.
⚘Рендюк Інна Станіславівна – старший оператор дільниці станційних операторів Служби руху, член комісії по діяльності сім’ї та школи Комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.
⚘Засядько Микола Михайлович – майстер з енергетичного забезпечення Спеціалізованої вагоноремонтної майстерні, член комісії з охорони праці Комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.
⚘Семенюк Олександр Євстафійович – начальник управління експлуатації водопровідних мереж, член профкому Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради.
⚘Живага Андрій Юрійович – заступник начальника управління експлуатації водопровідних мереж, член профкому Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради.
⚘Ченчевич Сергій Григорович – Начальник інспекції по контролю за ремонтами експлуатаційних мереж, член профкому Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради.
⚘Павленко Владислав Олександрович – провідний інженер інспекції по контролю за ремонтами експлуатаційних мереж, член профкому Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради.
⚘Павленко Богдан Васильович – начальник управління експлуатації каналізаційних мереж, член профкому Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради.
⚘Ланова Наталя Євгенівна – рахівник відділу збуту, профгрупорг відділу Комунального підприємства «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради.
⚘Дробот Надія Федорівна – майстер дільниці каналізаційних очисних споруд, профгрупорг дільниці Комунального підприємства «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради.
⚘Генріх Валентина Іванівна – скарбник ради ветеранів Комунального підприємства «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської міської ради.
⚘Чаюк Віктор Вікторович – провідний інженер-програміст інформаційно-обчислювальної групи, голова ревізійної комісії Комунального підприємства «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради.
⚘Бугрова Ольга Юріївна – лаборант хімічного аналізу хіміко-бактеріологічної лабораторії водовідведення, профгрупорг лабораторії Комунального підприємства «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської обласної ради.
⚘Сміяненко Ірина Володимирівна – директор КП «Теплосервіс» Вільногірської міської ради.
⚘Совгир Наталія Олександрівна – секретар, голова профкому КП «Теплосервіс» Вільногірської міської ради.
⚘Ковчуг Ніна Василівна – оператор котельні, член профкому КП «Теплосервіс» Вільногірської міської ради.
⚘Мединець Марина Степанівна – оператор котельні, член профкому КП «Теплосервіс» Вільногірської міської ради.
⚘Драй Олена Іванівна – оператор котельні, член профкому КП «Теплосервіс» Вільногірської міської ради.
⚘Устенко Тетяна Михайлівна – оператор котельні, член профкому КП «Теплосервіс» Вільногірської міської ради.
⚘Фучило Віктор Михайлович – слюсар-сантехнік, член профкому КП «Теплосервіс» Вільногірської міської ради.
⚘Плітченко Олег Петрович – директор Комунального підприємства «Міськзеленбуд».
⚘Буюклеєва Тетяна Петрівна – заступник директора зі збуту Комунального підприємства «Теплоенерго» Дніпровської міської ради.
⚘Фадєєва Олександра Олександрівна – начальник центру обслуговування абонентів Комунального підприємства «Теплоенерго» Дніпровської міської ради.
Почесною грамотою ФПУ
⚘Підріз Ірина Павлівна – інженер, голова профкому Комунального підприємства Кам’янської міської ради «Добробут».
⚘Митрофанова Наталія Олексіївна – скарбник профкому Комунального підприємства «Кам’янський водоканал» Дніпропетровської обласної ради.
⚘Зеріна Олександра Анатоліївна –голова Кам’янського міськкому.
⚘Берш Юлія Сергіївна – головний спеціаліст сектору управління персоналом департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
⚘Павельчук Альона Володимирівна – головний спеціаліст відділу житлово-комунальних послуг управління житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
⚘Коломоєць Андрій Вікторович –директор департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
⚘Гусєв Сергій Петрович – начальник управління текучого і капітального ремонту, заступник голови профкому Комунального підприємства КПТМ «Криворіжтепломережа».
⚘Шмигло Сергій Григорович – директор Комунального підприємства «Синельниківський міський водоканал» Дніпропетровської обласної ради.
⚘Покушалов Дмитро Миколайович – заступник начальника Депо №3 з ремонту рухомого складу, член організаційно-масової комісії КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.
⚘Пирогова Оксана Іванівна – провідний інженер із застосування комп’ютерів в системі дільниці автоматики та телемеханіки Енергогосподарства, профгрупорг Комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.
⚘Кобець Володимир Вікторович – директор КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.
Подяка ФПУ
⚘Шнайдер Олександр Едуардович – заступник начальника управління житлово-комунального господарства , начальник відділу житлово-комунальних послуг, заступник голови профкому департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
⚘Бутко Валентина Миколаївна – начальник технічного відділу, член профкому Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради
Знаком "Почесна відзнака Профспілки працівників громадського обслуговування"
⚘Верхотурцев Володимир Володимирович – зам.директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної облдержадміністрації.
⚘Кириленко Валентина Іванівна – головний бухгалтер Первинної профспілкової організації Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради.
Знаком «Лауреат Премії галузевої профспілки»
⚘Смоглій Надія Миколаївна – інженер з охорони праці, голова профкому Комунального підприємства «Новомосковск водоканал».
⚘Пліскунова Наталія Іванівна – заступник голови ПК, начальник відділу організації праці та заробітної плати Головного управління Комунального підприємтсва «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.
Нагрудним знаком «Кращий господарник року у вирішенні
соціально-економічних питань»
⚘Авраменко Юрій Борисович – начальник Депо № 3 Комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради
Нагрудним знаком «Кращий профспілковий лідер 2021 року»
⚘Строіло Валентина Іванівна – табельник Депо № 2, голова профкому КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.
Грамотою ЦК галузевої профспілки
⚘Кулаковський Руслан Володимирович – голова профкому КП «Кам’янський водоканал» Дніпропетровської обласної ради.
⚘Іванків Ігор Володимирович – директор Комунального підприємства Кам’янської міської ради «КАТП 042802».
⚘Мірошниченко Наталія Андріївна– провідний інспектор відділу житлово-комунальних послуг управління житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
⚘Михайленко Світлана Тихонівна – диспетчер транспортної служби, профгрупорг Комунального підприємства КПТМ «Криворіжтепломережа».
⚘Вінокурова Наталя Анатоліївна - майстер Інгулецького теплового району, профгрупорг КП КПТМ «Криворіжтепломережа».
⚘Чумаченко Людмила Анатоліївна – табельник Тернівського теплового району, профгрупорг КП КПТМ «Криворіжтепломережа».
⚘Сіровська Ванда Миколаївна – директор КП «Міська ритуальна служба» Дніпропетровської міської ради.
⚘Медведева Людмила Василівна – старший диспетчер, член ревізійної комісії профкому Міського комунального підприємства «Покровське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».
⚘Супрун Наталя Григорівна – провідний спеціаліст, член профкому КП «Дніпропетровське міське бюро технічної інвентаризації» Дніпровської міської ради.
⚘Заламай Оксана Григорівна – бухгалтер, голова профкому КП«Синельниківський міський водоканал» Дніпропетровської обласної ради.
⚘Павлік Олена Володимирівна – інспектор з кадрів, член профкому Комунального підприємства «Новомосковськ водоканал».
⚘Біліченка Андрія Юрійовича – майстра водопровідних мереж та споруд, члена профкому Комунального підприємства «Новомосковськ водоканал».
⚘Ребрина Наталія Геннадіївна – начальник виробничого відділу, член профкому Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради.
⚘Войтанник Єлліна Вікторівна – начальник відділу ВОТіЗ, член профкому Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради.
⚘Захаренко Дмитро Анатолійович – Диспетчер ЦДС, член профкому Комунального підприємства «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради.
⚘Червінчук Ганна Вікторівна – начальник бухгалтерського та податкового відділу, член профкому КП «Дніпроводоканал» Дніпровської міської ради.
⚘Лук’яненко Інну Вікторівну – інженера з охорони праці, голову профкому Комунального підприємства «Міськзеленбуд»
⚘Харитонову Олену Олегівну – директора КП «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської міської ради
⚘Задорожню Ірину Павлівну – начальника групи кадрів КП «Жовтоводський водоканал» Дніпропетровської міської ради
⚘Тьосова Тетяна Михайлівна – інженер з нормування праці Депо № 1, голова комісії з питань соціально-економічного захисту працівників КП«Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.
⚘Наливайко Марія Іванівна – інспектор з кадрів Депо № 2, член комісії по культурно-масовій та спортивно-оздоровчій роботі КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.
⚘Ковба Валентина Миколаївна – обмотувальник елементів електричних машин Депо № 3, член комісії соціального страхування, голова комісії з охорони праці Комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.
⚘Цигипало Валентина Андріївна – головний бухгалтер Спеціалізованої вагоноремонтної майстерні, голова комісії з трудових спорів Комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міської ради.
Дипломом «Кращий профспілковий лідер 2021 року»
⚘ Пелих Інна Василівна – інженер, голова профкому КП Кам’янської міської ради «Теплопостачальна компанія»