foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
(056)720-77-30
obkomgkh@ukr.net

Профспілка ЖКГ, МП, ПОН

Активна первинка - сильна Профспілка!

014Незважаючи на складні умови сьогодення та враховуючи, що останнім часом Верховною Радою України ухвалено десятки нових законів, Кабінетом Міністрів України прийнято багато нових нормативних актів, в тому числі і тих, що стосується підприємств критичної інфраструктури та її важливої складової - житлово-комунальної сфери і міського електротранспорту, обкомом профспілки 23 червня п.р було організоване навчання профспілкового активу.

Біля 40 представників первинок з різних міст і районів Дніпропетровської області взяли участь в семінар-нараді. Вона відбулася на базі Учбового центру Дніпропетровського облпрофоб’єднання.

Семінар відкрила голова галузевої облпрофорганізації Анастасія Демідова.

Розпочався цей захід з вшанування пам’яті загиблих в цій жахливій війні бійців ЗСУ, ТрО, працівників комунальних служб, всіх громадян України.

Голова обкому профспілки проінформувала присутніх про роботу профспілкових органів всіх рівнів, роботу підприємств галузі в умовах воєнного часу. Розповіла про основні завдання та вимоги сьогодення щодо роботи профспілок.013

Про нюанси застосування прийнятих нових законодавчих та нормативних актів розповіла завідувачка відділом соціально-економічної роботи і зарплати Людмила Солодухіна. Зокрема, вона відзначила, що з цих питань обкомом профспілки було підготовлено й надіслано на підприємства галузі для використання в роботі шість методичних матеріалів.

Про доходну та витратну частину профспілкового балансу в неприбуткових організаціях (до яких відносяться й профспілки), зміни в податковому законодавстві та про те, як правильно складати податкову звітність неприбуткових організацій розповила головний бухгалтер обкому профспілки Маргарита Бондар. Вона на конкретних прикладах розповіла про організацію бухгалтерського обліку в первинній профспілковій організації, фінансове планування, складання кошторису та фінансової звітності неприбуткових організацій з урахуванням змін, які відбулися останнім часом.

Далі про організацію і методи діяльності профспілкової організації, актуальні проблеми організаційно-масової, інформаційної роботи в профспілкових організаціях області, шляхи її вдосконалення та покращення розповіла Людмила Синюткіна (фахівець обкому профспілки з цих питань).

Обміном досвіду роботи з питань взаємодії з первинними профорганізаціями поділилися міські комітети профспілки мм. Кривий Ріг та Кам’янське.

Анастасія Демідова запропонувала надати свої пропозиції на подальше навчання профспілкового активу та висловила сподівання на те, що отримані на цьому семінарі знання обов’язково допоможуть у роботі профспілкового активу, особливо наразі, під час війни, коли всі наші члени профспілки, деякі інші постраждалі внаслідок цієї жорстокої війни спілчани потребують допомоги.

Незважаючи на всі труднощі, обком профспілки буде намагатися й надалі проводити семінари-навчання з актуальних питань з метою покращення соціально-економічного захисту наших членів профспілки.

За інформацією президії обкому профспілки