Згідно з наказом Президента України, щорічно у третю неділю березня відзначається наше професійне свято - День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Традиційно напередодні свята було підбито підсумки обласних оглядів колективів підприємств галузі. Зокрема, оцінювались: стабільність та якість забезпечення споживачів житлово-комунальними послугами; стан умов та охорони праці; кращий колективний договір за 2019 рік.

Також були визначені переможці огляду серед робітників провідних професій. Їм були вручені дипломи та грамоти (всього нагороди отримали понад 60 чоловік).

Крім того, було підбито підсумки конкурсів за номінаціями: «Кращий господарник року», «Кращий профспілковий лідер року”, “Лауреат премії галузевої профспілки”, «За значний внесок в оздоровлення працівників галузі та їх дітей”.

Урочисті заходи з нагоди професійного свята також пройшли у Кривому Розі,  Новомосковську, Нікополі, де були вручені нагороди профспілок всіх рівнів робітникам підприємств галузі та профактивістам. Свято відзначили й на підприємствах Терновкі, Марганця, Жовтих Вод, КП «Дніпровський електротранспорт» , КП ДОР «Аульський водовід», КП «Теплоенерго», КП «Криворіжтепломережа» та на багатьох інших.

Всього ж по області з нагоди  професійного свята більше тисячі працівників житлово-комунального господарства та служби побуту були нагороджені Дипломами, Почесними грамотами та подяками ФПУ, ЦК профспілки, обласного об’єднання профспілок, обкому галузевої профспілки та Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, нагородами Дніпропетровської облради, місцевих органів самоврядування.

13 березня у Будинку профспілок (м.Дніпро) відбулося обласне свято, на якому були присутні голова Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок В. Дубіль, заступник директора Департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації В. Верхотурцев. Святковий захід урочисто відкрила голова Дніпропетровського обласного комітету профспілки А. Демідова.

Традиційно на свято були запрошені ветерани галузі, яким вручили нагороди, подарунки та квіти.

Також зазначено, що Дніпропетровська обласна організація профспілки булана нагороджена засновником Всеукраїнського благодійного Фонду «Вдячність. Визнання. Надія» срібною медаллю «Гордість України» та отримала звання лауреата з врученням диплому.