foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
(056)720-77-30
obkomgkh@ukr.net

Профспілка ЖКГ, МП, ПОН

Активна первинка - сильна Профспілка!

1027 липня відбулося виїзне засідання президії Дніпропетровської облпрофорганізації ЖКГ, МП, ПОН – перше після звітно-виборної конференції.

Цього разу захід пройшов на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Комунарець+» (с.Могилів, Царичанський район), який з самого початку свого існування і вже 44 роки знаходиться на балансі обласної галузевої профорганізації.

Незважаючи на те, що через карантин «Комунарець», як й інші здравниці, не був відкритим для дітлахів, його керівництво  – директор Людмила Білан і начальник ДЗОВ Ірина Баранник – не стало порушувати традицію та гостинно, з запашним й смачним короваєм, зустріло учасників заходу. Далі спілчанам була пропонована екскурсія по території табору, яка розпочалася з відвідування місцевого музею. Разом з І.Баранник члени президії також побували у бібліотеці, ігровій кімнаті, приміщеннях, де зазвичай розміщуються тематичні гуртки, методичному кабінеті, житлових корпусах, білля дитячого та танцювального майданчиків, сучасного басейну та відвідали їдальню.

Після ознайомчої прогулянки по території «Комун3арця», яка всіх присутніх на деякий час перенесла в світ спогадів про дитячі роки, члени президії на чолі з головою Анастасією Демідової зібралися у методкабінеті, щоб розглянути багато важливих питань. Зокрема: «Про повноваження членів президії обкому профспілки», «Про внесення змін до Регламенту роботи президії», «Про прибуткову та витратну частини профспілкового бюджету й правильність використання профбюджету за І півріччя 2020 року» та інші.

Активну дискусію викликало підбиття підсумків щорічних обласних оглядів. Так, за результатами голосування членів президії переможцями визнанні:

Обласного огляду за стабільне і якісне забезпечення споживачів житлово-комунальними

послугами за І-е півріччя 2020 р.

 

Серед підприємств теплового господарства:

1 місце - колектив КП ТМ «Криворіжтепломережа» м. Кривий Ріг (директор С.Мітін, голова профкому Ю.Петренко).

Серед підприємств водопровідно-каналізаційного господарства:

1 місце - не присуджено у зв’язку із не виконанням повною мірою умов огляду;

2 місце - колективи КП «Новомосковськ водоканал» (директор В.Даков, голова профкому Н.Смоглій) та КП «Павлоградводоканал» (директор О.Карпець, голова профкому А.Душа)

3 місце – колективи КП «Жовтоводський водоканал» ДОР (директор О.Харитонова, голова профкому І.Задорожня) та КП «Дніпроводоканал» ДМР (директор А.Довгань, голова профкому І.Горєвий).

Серед підприємств міського елек46тротранспорту:

І, 2 місце - не присуджено у зв’язку із не виконанням повною мірою умов огляду;

3 місце - колектив КП «Міський тролейбус» м. Кривий Ріг (директор О.Приходько, голова профкому С.Фляга).

Серед інших підприємств:

1 місце - колектив КП « Міськсвітло» ДМР (директор М.Січовий, голова профкому О.Приходько);

2 місце - колектив КП « Тернівське житлово-комунальне підприємство» (директор Г.Мамедов, голова профкому Л.Богданова).52

Відзначити хорошу роботу колективів КП «Кам’янський водоканал» ДОР (директор А.Полюлях, голова профкому В.Соломощук) та КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР (директор В.Кобець, голова профкому О.Воліна).

Обласного громадського огляду стану умов і охорони праці

на підприємствах ЖКГ за II квартал 2020 року

 

І місце: КП «Жовтоводський водоканал» (директор О.Харитонова, голова профкому І.Задорожня),

КП «Новомосковськ Водоканал» (В.Даков, Н.Смоглій), КП ТМ «Криворіжтепломережа» (С.Мітін, Ю.Петренко), КП «Управляюча компанія обслуговування житлового фонду» м. Кам'янське (Т.Щебетова, І.Підріз), КП «Міськсвітло» м. Дніпро (М.Січовий, О.Приходько), КП «Управління по ремонту та експлуатації автошляхів» (А.Должиков, Н.Легейда), КП «Міськзеленбуд», м. Дніпро (О.Плитченко, І.Лук’яненко), КП «Тернівське МЖКП» (Г.Мамедов, Л.Богданова), КП «Дніпровське міське бюро технічної інвентаризації» ДМР» (О.Шамов, М.Кайстро).

ІІ місце: КП «Міськводоканал» м. Кам’янське (А.Полюлях, В.Соломощук), КП «Дніпроводоканал» ДМР (А.Довгань, І.Горєвий), КП «Транспорт» м.Кам'янське (І.Горбаренко, Т.Гарам), КП «КАТП-042802» м. Кам’янське (І.Іванків, Л.Грищенко), КП «Учбово-курсовий комбінат» (М.Кагіян, Л.Цибенко), КП «Теплоенерго» ДМР (А.Клименко, В.Переволосянський).

ІІІ місце: КП «Кривбасводоканал» (С.Марков, В.Квач), КП Синельниковський міський «Водоканал» ДОР (С.Шмигло, О.Заламай), КП «Коменергосервіс» м. Дніпро (О.Конельська, С.Матюшенко), КП КМР «Тепломережі» м. Кам'янське (А.Біжко, І.Сухоруков), КП «Новомосковський ККП» (В.Ракаєв, Л.Новікова).

Обласного огляду серед робітників провідних професій за І-е півріччя 2020 року

 

Серед водіїв трамваю:

1 місце – О.Баскова, КП «Дніпровський електротранспорт» депо №3.41

Серед водіїв тролейбуса:

1 місце – В.Сірик, КП «Дніпровський електротранспорт» депо№1; С.Мацко, КП «Дніпровський електротранспорт» депо №2.

Серед кондукторів:

1 місце – Н.Бордюк, КП «Дніпровський електротранспорт» депо №3; І.Космін, КП «Дніпровський електротранспорт» депо №2; Т.Зуєва, КП «Дніпровський електротранспорт» депо №1.

Серед слюсарів-електриків, електромонтерів:

1 місце      - О.Скляр, КП «Дніпровський електротранспорт» депо №2; Д.Лукашенко, КП «Дніпровський електротранспорт» депо №1; О.Дроздов, КП « Дніпровський електротранспорт» депо №3; О.Горьков, КП «Міський тролейбус» м.Кривий Ріг; Є.Яхнич, КП «Міський тролейбус» м.Кривий Ріг; М.Бутенко, КП «ТЖКП» м. Тернівка.

Серед слюсарів по ремонту рухомого складу, обслуговуванню теплових мереж (слюсар - ремонтник, сантехнік):

1 місце – О.Данилевський, КП «Дніпровський електротранспорт» депо №3; С.Десятерик, КП «Дніпровський електротранспорт» депо №2; М.Паста, КП «Дніпровський електротранспорт» депо №3; А.Журавський, КП «Міський тролейбус» м.Кривий Ріг; І.Авілов, КП «Міський тролейбус» м.Кривий Ріг; В.Некрасов, КП ДОР «Аульський водовід»; О.Кучерявенко, КП ДОР «Аульський водовід»; Д.Баталов, КП «ТЖКП» м. Тернівка.

Серед слюсарів аварійно-відновних робіт:

1 місце -  С.Мартиненко, КП ДОР «Аульський водовід».

 

Серед операторів:

1 місце -  С.Лелека, КП ДОР «Аульський водовід», Н.Чугунова, КП «ТЖКП» м. Тернівка, С.Горєлкова, КП «ТЖКП» м. Тернівка, І.Дорофєева, КП «ТЖКП» м. Тернівка

Серед інших професій:

1 місце - Л.Поведенко(столяр), КП ДОР «Аульський водовід», В.Глухов (водій), КП «ТЖКП» м. Тернівка; О.Тутов (машиніст екскаватора), КП «ТЖКП» м. Тернівка, В.Малинський (електрогазозварювальник), КП «ТЖКП» м. Тернівка, А.Антанавічюте (маляр),КП «ТЖКП» м. Тернівка; О.Шинкарьова (озеленювач), КП «ТЖКП» м. Тернівка, О.Виноградова (робітник з благоустрою), КП «ТЖКП» м. Тернівка, С.Іванова (двірник), КП «ТЖКП» м. Тернівка, В.Холод (монтажник), КП «ТЖКП» м. Тернівка; В.Баранов (монтажник), КП «ТЖКП» м. Тернівка; В.Крохмаль (машиніст), КП «ТЖКП» м. Тернівка, А.Пілішвілі (машиніст екскаватора), КП «Новомосковськ водоканал».

Також під час  засідання президії був затвердженим персональний склад постійних комісій обкому профспілки:

  • з питань організаційної роботи та розвитку профспілкового руху, сприянню мотивації профспілкового членства - голова Олександра Зеріна (голова міському профспілки м. Кам’янське), заст. голови Юрій Петренко (голова ППО КП «Криворіжтепломережа» КМР);
  • з питань економічної роботи та заробітної плати – голова Олександр Родь (голова міському профспілки м. Кривий Ріг), заст. голови Людмила Солодухіна (завідуюча відділом соціально-економічної роботи та заробітної плати обкому профспілки);
  • з питань правового захисту профспілок та їх організацій, членів профспілок – голова Олена Воліна (голова ППО КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР), заст.. голови Віталій Квач (голова ППО КП «Кривбасводоканал»);
  • з питань охорони праці – голова Сергій Шеремет (член обкому, методист КП«Дніпропетровський учбово- курсовий комбінат» ДОР), заст. голови Наталія Мірошниченко (голова ППО Департаменту ЖКГ і будівництва ОДА, провідний інспектор);
  • з питань фінансової роботи – голова Галина Нікітіна (бухгалтер ППО КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР), заст. Голови Маргарита Бондар (головний бухгалтер обкому);
  • з питань культурно-масової, спортивної роботи, оздоровлення – голова Володимир Переволосянський (бухгалтер ППО КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР), заст. голови Лариса Іващенко (голова ППО ДП «Придніпровський експертно-технічний центр» Держпраці України, начальник відділу);
  • з питань гендерної рівності, молодіжної політики, підготовки молодіжних кадрів – голова Ірина Задорожня (начальник групи кадрів КП ДОР «Жовтоводський водоканал», голова профкому), заст. голови Анна Гальченко (начальник лабораторії ДМП ВКГ «Дніпро-Західний Донбас», голова профкому).

 

 Марина Ковтун.