narada 17.05

Відомо, що основою успішної роботи трудових колективів підприємств є створення здорових і безпечних умов праці на виробництві. Виходячи з цього Дніпропетровський обком профспілки спільно з Департаментом ЖКГ облдержадміністрації щоквартально  організують та проводять наради вищого рівня поточного контролю за станом охорони праці, безпеки дорожнього руху, пожежної безпеки.

Зокрема17 травня п.р. за підсумками 1 кварталу на базі КП «Швидкісний трамвай» Кривого Рогу таку нараду провели з керівниками виробничих колективів і фахівцями відповідних служб з питань охорони праці. З доповіддю про роботу господарських керівників та профорганізацій по створенню здорових та безпечних умов праці, забезпечення оздоровлення працівників галузі та їх дітей виступила голова обкому профспілки Демідова А.І. З інформацією «Про організацію роботи про створення безпечних умов праці та профілактики виробничого травматизму на КП «Швидкісний трамвай» виступив заступник директора підприємства О.Жук, який звітував про організацію роботи зі створення безпечних умов праці на підприємстві, впровадження нових енергозберігаючих технологій.

На нараді, яка проводилась 22 серпня на базі комунального підприємства «Дніпроводоканал», були підведені підсумки роботи підприємств галузі за 2 квартал та 1 півріччя 2017р.

На нарадах також  виступали: Верхотурцев В.В. – заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністраціі, Н.Мирошниченко – головний спеціаліст Департаменту ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОГА, Воловицький А.І. – начальник відділу з нагляду в будівництві, енергетиці, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Головного управління праці в Дніпропетровській області, С.Тавлуй- заступник начальника відділу з нагляду в будівництві, енергетиці, за об’єктами котлонагляду та підйомними спорудами Головного управління праці в Дніпропетровській області, П.Довганенко – головний технічний інспектор праці обласного об’єднання профспілок, Т.Снігур –заступник директора – головний технічний експерт ДП «Придніпровський експертно-технічний центр» Держпраці України, Іващенко Л.Б.- начальник відділу тендерно-маркетингової роботи та контроля якості ДП «Придніпровський експертно-технічний центр» Держпраці України, А.Кожушко – в.о. головного редактора журналу «Технополіс», Шеремет С.М. – голова комісії з охорони праці обкому профспілки.

Керівників підприємств галузі зобов’язали  вжити невідкладних заходів щодо усунення причин зростання захворюваності, зниження рівня травматизму. Також керівникам підприємств, головам профкомів було запропоновано вжити відповідних профілактичних заходів з метою недопущення випадків травматизму, провести  позачергове навчання та перевірку знань з питань охорони праці з працівниками підприємств, де допущені нещасні випадки. Учасниками наради приймались відповідні Рішення вищого рівня поточного контролю за станом охорони праці на підприємствах ЖКГ. За 6 місяців план заходів з охорони праці виконано на 153,2%, що дозволило покращати умови праці майже 1,6 працюючих, в т.ч. більш як 875 жінкам. В цілому за 6 місяців в галузі сталося 8 виробничих травм. Аналіз роботи показав, що 97% підприємств галузі працювали без травм і аварій.