foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
(056)720-77-30
obkomgkh@ukr.net

Профспілка ЖКГ, МП, ПОН

Активна первинка - сильна Профспілка!

20230316 101111Війна внесли суттєві корективи в наше життя. Нелегко зараз й нашим комунальникам, які піклуються, щоб у кожній домівці були вода, тепло, щоб регулярно ходив електротранспорт і прибиралось сміття. Доводиться їм брати також участь у ліквідації наслідків ворожих обстрілів.

Детальніше...

IMG 036f28c5b49dfb7c055601a8c176ae4c VШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДРУЗІ!

Ми пережили дуже складний та трагічний 2022 рік.

Але у будь-якій ситуації, за будь якої погоди, нерідко під обстрілами російських агресорів працівники нашої галузі залишились на своїх робочих місцях, надаючи споживачам тепло, воду, інші комунальні та побутові послуги.

Детальніше...

RT stand with Ukraine24 лютого 2022 р. назавжди ввійде у світову історію, як день нападу росії на Україну. У річницю цієї трагічної події громадськість багатьох країн, у тому числі профспілки, провела різноманітні заходи на знак підтримки українського народу.

Детальніше...

20230214 172041Культурно-масова робота серед дітей працівників КП «Дніпровський електротранспорт» не припиняється навіть в умовах війни. З самого дитинства вони добре знають і вивчають традиції підприємства, де працюють їхні батьки. Завдяки заходам, які для них постійно проводить профком та в яких вони беруть безпосередню участь, місто роботи їх батьків для них - другий дім.

Детальніше...

Незважаючи на складні умови сьогодення, робота обласної профорганізації щодо виконання Закону України «Про Профспілки їх права та гарантії діяльності», норм галузевого Статуту, інших законодавчих та нормативних актів не припиняється.

24Саме про вдосконалення цієї роботи в умовах війни йшлося на черговій розширеній Президії обкому профспілки 9 лютого п.р..

Детальніше...

10Належний стан охорони праці в умовах війни залишається одним з основних завдань профспілок. Про це та багато чого іншого йшлося 9 лютого на черговій нараді вищого рівня поточного контролю за станом охорони праці підприємств житлово-комунального господарства області за підсумками роботи за 2022 рік.

Детальніше...

20211007 092547     Шановні друзі!

    Вже стало доброю традицією щорічно 8 лютого відзначати День Обласного об’єднання профспілок.

  Цьогоріч, вперше в його історії, цей День пройде в умовах війни, яка продовжується ось уже майже рік. З перших її днів головний штаб профспілок Дніпропетровщини, його членські галузеві облпрофорганізації разом з усією країною стали на захист нашої Держави. Тисячі членів профспілок, профспілкових активістів пішли на фронт.

Детальніше...

20230117 110439В обласному профцентрі 17 січня 2023 року було проведено нараду-семінар з поточних питань охорони праці. На неї були запрошені технічні інспектори праці обласних галузевих профорганізацій та посадові особи цих організацій, які виконують їхні функції (за відсутності штатних посад технічних інспекторів).

Детальніше...

podarunky1 e1576851722970Напередодні Нового року, незважаючи на складний – воєнний – час, нам вдалося не порушити традицію й привітати солодкими подарунками дітей працівників підприємств галузі, які стоять на профобліку у нашому обкомі.

Детальніше...

ттттВсі працівники підприємства КП «Новомосковський водоканал» чекали 2023 року. І не тільки тому, що він обов’язково стане для України переможним, а й тому, що за тяжкою працею у воєнний час, дуже хочеться чогось позитивного, новорічного.

Детальніше...