foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
(056)720-77-30
obkomgkh@ukr.net

Профспілка ЖКГ, МП, ПОН

Активна первинка - сильна Профспілка!

У час тяжких випробувань, які випали на долю нашого багатостраждального народу, коли на плечі простих людей ліг основний тягар боротьби за свободу та незалежність Батьківщини, коли всі сили і увага людей віданні цій святій справі, законодавчий орган – парламент країни 12 травня 2022 року приймає у першому читанні законопроєкт № 5371 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність», який значно обмежує основоположні конституційні трудові права та гарантії сотень тисяч працівників цієї категорії і ставить їх у нерівні умови з іншими.

Детальніше...

28 квітня 2022 року  в онлайн-режимі відбулося засідання президії обкому профспілки, де були розглянуті питання:

  • Про стан роботи дитячих закладів оздоровлення та відпочинку в умовах війни та виконання ними заходів щодо підготовки до літнього періоду 2022 року;
  • Про роботу підприємств, виборних профспілкових органів галузі в умовах воєнного часу;
  • Про фінансову підтримку ЗСУ, ТО, ВПО профспілками галузі;
  • Про відтермінування підведення підсумків  обласних оглядів.

Детальніше...

1 travnja 300x260   Шановні спілчани!

День праці – свято миру і вільної праці, яке відзначають профспілки і трудящі у 135 країнах світу. В цей день вони демонструють єдність, солідарність і спроможність захистити свої соціально-економічні та трудові права, прагнення жити в мирному, демократичному суспільстві, де поважають і дотримуються прав людини. До 2017 року  1 травня відзначалося в нашій країні  як Міжнародний день солідарності трудящих, надалі ця дата  йменується як День праці.

Детальніше...

   1649926137 480x375 2 0 nw Призначення пенсії. У 2022 році пенсія за віком особам, яким виповнилося 60 років, призначається при наявності не менше 29 років страхового стажу. Заяву про призначення пенсії та необхідні документи (що підтверджують особистість, вік, статус, стаж роботи, заробітну плату тощо) можна подати до обраного сервісного центру будь-якого головного управління Пенсійного фонду, де фактично перебуває особа.

Детальніше...

   8 квітня під головуванням заступника голови ФПУ Олександра Шубіна відбулося засідання Робочої групи СПО з трудових питань щодо підготовки пропозицій до ЗУ 7251. До її роботи, окрім представників галузевих профспілок, які внесли свої пропозиції, було залучено команду Директорату з гідної праці Мінекономіки на чолі з Юрієм Кузовим.

Детальніше...

vazhlyva informatsiya e2e1a36fШановні голови профкомів!

Звертаємо вашу увагу на те, що 23 березня 2022 року було підписано Президентом України В.Зеленським та опубліковано в «Голосі України» Закон №2136 від 15 березня 2022 року, яким були внесені  суттєві зміни до окремих статей КЗпП. Про що йшлося в надісланих раніше методичних посібниках обкому профспілки.

Детальніше...

З першого дня війни Дніпропетровська обласна профспілкова організація працівників ЖКГ,МП, ПОН, підприємства галузі мобілізували сили і резерви задля надання різноманітної допомоги ЗСУ, Територіальній обороні, переселенцям та всім, кому вона необхідна.

Детальніше...

Screenshot 20220329 002139 Facebook21 березня профспілкові лідери – голови Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок - Віталій Дубіль, Облпрофорганізації працівників ЖКГ, МП, ПОН – Анастасія Демідова разом з заступником директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації Володимиром Верхотурцевим побували на КП «Теплоенерго» ДМР, де у присутності голови профкому підприємства Володимира Переволосянського нагородили знаком ФПУ «За розвиток соціального партнерства» директора «Теплоенерго» Андрія Клименко.

 

Screenshot 20220329 014840 Word Напередодні професійного свята (Дня працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення) та 50-річного ювілея свого підприємства працівники КП ТМ «Криворіжтепломережа» приймали у себе керівництво міста - в.о. міського голови, заступника голови Ради оборони Кривого Рогу Юрія Вілкула, який провів там виїзну нараду.

Детальніше...