foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
(056)720-77-30
obkomgkh@ukr.net

Профспілка ЖКГ, МП, ПОН

Активна первинка - сильна Профспілка!

20230117 110439В обласному профцентрі 17 січня 2023 року було проведено нараду-семінар з поточних питань охорони праці. На неї були запрошені технічні інспектори праці обласних галузевих профорганізацій та посадові особи цих організацій, які виконують їхні функції (за відсутності штатних посад технічних інспекторів).

На початку заходу його учасники вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять полеглих за нашу державу та загиблих дніпрян житлового масиву «Перемога».

Голова Облпрофоб’єднання Віталій Дубіль ознайомив присутніх з діяльністю облпрофценту в цей непростий час, зокрема, про співпрацю з соціальними партнерами по вирішенню проблемних питань окремих підприємств, установ, організацій та членів профспілок, про надання допомоги Збройним силам України, територіальній обороні, вимушено переміщеним особам та медзакладам. Проінформував він колег і про організацію, спільно з Федерацією профспілок України, допомоги потерпілим профспілковцям та сім’ям загиблих на житловому масиві «Перемога».

З питання порядку денного доповів головний технічний інспектор праці Облпрофоб’єднання Петро Довганенко. Він ознайомив своїх колег зі змінами, що сталися останнім часом в структурах Державної служби з питань праці, Фонду соціального страхування та їхніми підрозділами в областях, зокрема в Дніпропетровській. З цими соціальними партнерами Облпрофоб’єднання тісно співпрацює при вирішенні багатьох питань охорони праці.

Також було обговорене питання щодо внесення змін в форму щорічної профспілкової звітності з охорони праці.

20230117 110439

З питання стосовно проєкту нового Закону України «Про колективні трудові спори» доповів юрист обласної організації профспілки працівників культури Олексій Погребняк. Він прокоментував окремі нововведення в цьому законі та його значення при вирішенні на підприємствах конфліктних питань працівників з роботодавцями.

В обговоренні взяли участь також завідуюча відділом соціально-економічної роботи обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Людмила Солодухіна, головний технічний інспектор праці Дніпропетровської територіальної організації профспілки працівників вугільної промисловості Сергій Жилко та інші учасники наради.

Напрацьовані на нараді пропозиції щодо внесення змін в профспілкову звітність з питань охорони праці будуть надіслані до Федерації профспілок України.

Прес-центр Облпрофоб’єднання.